HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Accredit Akademi,

Birizmir Şirketler Grubu’nun, 2019 yılında, eğitim ve denetim faaliyetlerini bağımsız olarak yürütmeyi hedeflediği  yeni markasıdır.

       Accredit Akademi olarak, şirketin hali hazırda yürüttüğü eğitim faaliyetlerine her gün yenilerini eklemiş, genişletilmiş eğitim kadrosu ile, donanımlı sınıflarını teknolojik gelişmelere adapte ederek devam ettirmektedir.  Ülkemiz yasalarına ve uluslararası standartlara uygun, kurumsal eğitimlerin yanında bireysel talepleri de  değerlendirip, sürekli olarak kendini güncelleyerek, günün ihtiyaçlarına uyarlanmış eğitimler düzenlemektedir.

             İş sağlığı ve güvenliği bilincinin oluşturulması açısından önemli olan temel eğitimlerle beraber, profesyonel iş yaşantısına katkı sağlayacak teknik ve teorik konularda da eğitimler verilmektedir. Her gün büyüyen eğitim kadrosu ve genişleyen eğitim alanları ile hizmetlerine devam etmektedir.

VİZYON / MİSYON

Vizyonumuz

      Türkiye’ nin en kapsamlı, alanının uzman eğitmen ve denetmenleri ile çalışan ve en çok tercih edilen denetim ve eğitim merkezlerinden birisi olmak.

Misyonumuz

      En önemli değerlerden biri olan “EĞİTİM”e, çağdaş standartlarda, güncel, bütüncül bir bilgi anlayışı getirerek; lider şirketlerde önemli görevleri hakkıyla yürütebilecek, toplumun değerlerine saygılı bireyleri Ülkemize ve Sektöre kazandırmak, bağımsız denetim faaliyetleri ile şirketlerin ihtiyaç duyduğu sürdürülebilirliği, profesyonel ve bütüncül yaklaşım ile sağlamak.

     Her Türlü Eğitim talebiniz, soru ve görüşlerinizi bize yazın!